سوابق یک جنایتکار (حیدر مصلحی)

Posted on 11 سپتامبر 2010

4


حیدر مصلحی متولد 1336شهرضا و دارای مدرک کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی از مؤسسه آموزشی امام خمینی (ره) قم است .

 او همچنین تحصیلات حوزوی را تا سطح خارج فقه و اصول در حوزه های علمیه قم و تهران گذرانده است .

 
گوشه ای از سوابق اجرایی
 
ـ مسئول عقیدتی ، سیاسی کمیته انقلاب اسلامی ـ تهران و همزمان مسئول شکنجه و قتل عام بدون محاکمه مردم  
 ـ مسئول سیاسی ـ بخش خارجی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ـ  که در این زمان ۴۲ میلیلرد تومان دزدی در کارنامه ایشان ذکر شده است.
ـ مسئول سیاسی نمایندگی حضرت امام (ره) قرارگاه کربلا سپاه ـ مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور – توضیح داده نشده که مسئول اجرائی اعدامهای صحرائی و نظامی اسیران عراقی در آن زمان بوده است.
 ـ نمایندگی حضرت امام (ره) در قرارگاه کربلا سپاه ـ مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور – یک توضیح اینکه در همین ایام بود که ایشان بدون حکم قطعی اقدام به سنگسار ۳۶ مرد و زن خوزستانی نمود و آنها را اطراف حمیدیه در یک قبر دسته جمعی به خاک سپرد.
 ـ نمایندگی حضرت امام (ره) در قرارگاه خاتم سپاه ـ مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور
 ـ نماینده ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه ـ تهران ـ سپاه پاسداران- در اینجا هم یادشان رفته ذکر کنند که کلیه ارتشیان را بدون محاکمه اخراج و به دادگاه نظامی تحویل داد. 
 ـ نماینده ولی فقیه در نیروی مقاومت بسیج ـ تهران ـ سپاه پاسداران  – در این بخش هم انگار فراموش کرده اند ذکر کنند که با سردار علیرضا افشار چه جنایاتی را بر علیه مردم و اموال بسیج آوردند و ۳۶۰ میلیون دلار بودجه گمشده  ارزی بسیج در کجا صرف شد ؟.
 ـ نماینده ولی فقیه در نیروی هوایی ـ تهران ـ سپاه پاسداران- راستی چرا از سقوط  هماهنگ شده هواپیمای سران نیروی هوائی و کشتن آنان چیزی ننوشته اند؟.
 ـ عضو شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق اهل سنت – درست از همین زمان تخم نفاق بین شیعه و سنی بالا گرفت
 ـ رئیس شورای برنامه ریزی مدارس علمیه اهل سنت- بدبخت اهل سنت که این مزدور برای آنها برنامه ریزی کرده است که ختم به عبدالمالک ریگی شد
 ـ عضویت در گروه 6+5اصولگرایان
 ـ عضو هیئت مرکزی نظارت شورای نگهبان ـ استان تهران و شهرتهران- و همزمان اجرای فرامین برخورد با اصلاح طلبان
 ـ نماینده ولی فقیه و سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه
 
سوابق سیاسی، فرهنگی و اجتماعی
 
حجت الاسلام مصلحی دراین باره می گوید: با جریانات مبارزاتی حضرت امام خمینی(ره) آشنا شدم که همزمان در سن 17 سالگی از سال 1353 با ورود به حوزه علمیه و آشنایی با شهید آیت‌الله بهشتی و حسینیه ارشاد در تبلیغ‌ها اقدام به آشنایی اقشار مختلف جامعه به خصوص نسل جوان با نهضت حضرت امام(ره) نموده و در همان اوائل انقلاب با تشکیل سپاه و کمیته انقلاب اسلامی به عنوان مسئول عقیدتی و سیاسی منصوب شدم که با حرکات شوم استکبار جهانی بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و آغاز تجاوز رژیم بعث عراق تکلیف را بر این دانستم که به عنوان یک بسیجی وارد عرصه‌های دفاع مقدس شوم که در آن سال‌ها به عنوان مسئول سیاسی نمایندگی حضرت امام در قرارگاه عملیاتی کربلا مشغول و از سال 1361 تا پایان جنگ تحمیلی در کنار رزمندگان غیور اسلام سعی به انجام تکلیف خود به انقلاب نمودم. تمام این عرایض بلعکس جلوه داده شده چرا نام حیدر مطلحی بعنوان ممنوع الوردها به بیت خمینی درج شده بود و دشمنی او با خاندان خمینی چیست.؟ از روح الله حسینیان بخواهید سوابق او را بر مردم افشا کند.
پس از هشت سال دفاع مقدس با تفکیک نیروهای پنج‌گانه سپاه توفیق حاصل شد در نیروی زمینی سپاه با سمت نمایندگی مقام معظم رهبری ادامه خدمت داده و پس از آن با عنایت خداوند متعال در نیروی مقاومت بسیج که جوشیده از آحاد جامعه عزیز اسلامی و سپس در نیروی هوایی سپاه با همین عنوان افتخار نمایندگی حضرت امام روحی فدا و مقام معظم رهبری از سال 65 لغایت 85 را داشته‌ام که از سال 85 تاکنون بعنوان نماینده مقام معظم رهبری و سرپرست سازمان اوقاف مشغول به انجام تکلیف شدم. یعنی قابل درک و فهم است کسی با تمام آن سوابق که اینجا عرض کردند به زیر کشیده شود و به اداره اوقاف تبعید گردد ؟ پس مشخص است انگی در کارش بوده که دزدی و تجاوز بخش کوچک آن است.
 
سوابق علمی و تخصصی
 
 وی همچنین دراین باره می افزاید: ضمن تحصیلات حوزوی و بهره‌مندی از اساتیدی همچون آیات عظام تبریزی(ره)، مکارم شیرازی، حاج آقای مجتبی تهرانی و مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای دام‌ظله که از بدو شروع درس خارج تا هم اکنون نیز ادامه دارد و در مؤسسه آموزشی امام خمینی(ره) قم تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با گرایش الهیات و معارف اسلامی به پایان رساندم و در طول مدت حضور خود در سپاه نشریات و مجلاتی همچون فصل‌نامه مطالعات سیاسی روز (ویژه هادیان سیاسی بسیج) ماهنامه بصیرت بسیج با موضوعات سیاسی و فرهنگی فصل نامه نور اندیشه ویژه طلاب حوزه‌های علمیه، سراج بسیجی ویژه پایگاه‌های مقاومت بسیج و شمیم معرفت که ویژه مربیان عقیدتی بود را مدیریت نمودم و در کنار موضوعات ذکر شده افتخار تدریس در دانشکده شهید محلاتی(ره) قم را داشته‌ و همچنین با توجه به ارتباط نزدیک با سازمان حفاظت اطلاعات و اطلاعات سپاه حضور مستمر در کمیسیون‌های تخصصی، توجیه سیاسی و بصیرت کارکنان را داشته‌ام. راستی چرا جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادعاهای ایشان در مورد سوابق حوزوی ایشان را مردود می کند ؟.
براستی چرا یک فرد اوباش به تمام معنا را با پرونده غرض ورزی با خاندن خمینی در حکومت خمینی بر سر منصب وزارت اطلاعات نشاندن در صورتی که ایشان الفبای اطلاعاتی هم نمی داند ؟ آیا بخاطر این نیست که وزارت اطلاعات در شرف ابطال و تعطیلی قرار دارد و قرار است صرفا نقش وزارت بی خاصیت دادگستری را در جمهوری اسلامی بازی کند و وجود مصلحی صرفا برای سرگرم کردن کارمندان وزارت اطلاعات تا فرسایش کامل آنان است ؟
Advertisements
Posted in: اجتماعي