امام جمعه مشهد: یارانه ها مال اميرالمومنين است

Posted on 25 دسامبر 2010

1


ايسنا: امام جمعه مشهد در خطبه‌هاي نماز جمعه امروز مشهد، گفت، هدفمند كردن يارانه‌ها نهضتي است كه باعث استقلال اقتصادي امت اسلام در اين كشور اسلامي است.
آخوند سيداحمد علم‌الهدي امام جمعه مشهد ادامه داد: مديريت اين نظام، مديريت اسلامي است و تمام ارزش و اهميت طرح‌هاي اقتصادي و سياسي در راستاي اسلامي بودن نظام و در راستاي احكام شرعي و حدود الهي است.
امام جمعه مشهد تصريح كرد: در اساس اسلام، بيت‌المال براي پركردن خلا زندگي قشر مستضعف و فقير است و بايد با استفاده از بيت‌المال سطح زندگي مردم فقير و مستضعف در سطح زندگي مردم متوسط باشد كه تاكنون برعكس بوده است.
حجت‌الاسلام علم‌الهدي خاطرنشان كرد: حركت عظيم هدفمند كردن يارانه‌ها كه امروز در اين كشور اتفاق افتاده است، رنگ و بوي اميرالمومنين را مي‌دهد و شما مردم بايد با همه قدرت فعاليت كنيد تا اين تحول عظيم تثبيت شود.
وي تصريح كرد: در اين راستا هركس كارشكني يا گران‌فروشي كند، بداند كه فتنه‌گري و كارشكني در دين و قرآن كرده است.

قطعا این حکومت رنگ و بوی حکومت حضرت علی را می دهد, قطعا ما مردم در حکومت عدل مطلق اسلامی زندگی می کنیم ,باشد که روزی من زنده باشم و بیینم عاقبت این حکومت سراسر اسلامی و غرق در عدل ولایت به چه ختم شود , عزیزان دل ما برای چه ساکتیم تا این موجودات خبیث بر سرنوشت ما حاکم باشند و این اراجیف را هر روز بیشتر بشنویم ,

تهران 1389/10/4

Advertisements
Posted in: اجتماعي