صدای عادل بایکوت می شود?

Posted on 9 ژانویه 2011

0


در حالی که پخش برنامه نود به خاطر فشارهای غیر ورزشی یک ماه به تاخیر افتاده، شایعه شده فردوسی پور هیچ کدام از بازی های جام ملت های آسیا را هم گزارش نمی کند.
دعوای اصلی همچنان بر سر انتقال تیم نفت تهران به اراک و نماینده شازند است. سردار احمدی بیغش نماینده طیف اصولگرای مجلس که سابقه زیادی در تولید اخبار پر سر و صدا دارد تلاش فراوانی را آغاز کرده تا شبکه 3 را مجاب کند تا با مجری برنامه نود برخورد کنند.
او که گفته می شود توسط یکی از نزدیکان پر قدرت دولت برای نمایندگی مردم شازند معرفی شده با نامه نگاری های مختلف در سطوح مختلف سعی در محدود کردن عادل فردوسی پور دارد.
ظاهرا بیغش توهین به مقدسات را بهانه کرده و نامه نگاری های فراوانی را از جمله به مدیران مختلف شبکه سوم انجام داده است . از سویی دیگر مدیران منتقد فردوسی پور که در گزارش قبلی جهان ورزش به آنها اشاره شد نامه ها و مکاتبات سردار سابق را واسطه کرده اند و فضا را برای مجری محبوب صدا وسیما تنگ تر می کنند.
ظاهرا فضای فشار در این مدت اینقدر سنگین هست که پورمحمدی هم در کنترل فشار بر همشهری خود با مشکل مواجه شده . مرد همه کار شبکه سوم حالا برای اینکه بتواند از مجری برنامه نود دفاع کند باید قدرتی فراتر از سابق داشته باشد .
از راهروهای شبکه سوم خبر می رسد روابط عادل فردوسی پور و مدیران منتقد شبکه سوم سیما در بدترین حالت خود طی چند سال اخیر قرار دارد.
اواز رفتار صورت گرفته نسبت به برنامه نود بسیار ناراحت است و البته مدیران منتفد او در صدا وسیما هم بهترین فرصت جولان دادن را طی چند وقت اخیر پیدا کرده اند.
نمود همه این اتفاقات را می شود در تعطیلی برنامه نود دید . تقریبا قبل از این یک بار رخ داده بود که برنامه موضوعی نود در یک مورد تعطیل شود که آن هم برنامه ای بود که می خواست انتقال پاس به همدان را بررسی کند. این بار هم برنامه ای که قرار بود با حضور نمایندگان مجلس به بررسی انتقال تیم نفت تهران به اراک بپردازد توسط منتقدان عادل در شبکه سوم و سردار بیغش وتو شد.
این طور که از شایعات برمی آید فردوسی پور برای کنار آمدن با حذف برنامه اش از کنداکتور نمی تواند مثل سابق باشد و شدیدا از فضای به وجود آمده ناراحت است . او شاید درجواب به این نوع عملکرد مدیران صدا وسیما تصمیم به گزارش نکردن در جام ملت ها گرفته است . البته شایعه بزرگ تر در مورد بایکوت صدای فردوسی پور است . جواد خیابانی نسبت به عادل ترجیح داده شده و به قطر رفته است .
طبق این شرایط گزارش زنده او ارجحیت خواهد داشت .البته که فردوسی پور را متهم به حاشیه سازی هم کرده اند و برنامه ای مفصل دارند که در هر صورت به او گزارش نرسد. این یعنی یک ماه کامل بدون گزارش فردوسی پور باید منتظر ماند و دید که هنوز پورمحمدی می تواند از عادل دفاع کند یا نه

بر گرفته از جهان ورزش

Advertisements
Posted in: اجتماعي