سقوط هواپيماي بوئينگ مشيت الهي بود

Posted on 11 ژانویه 2011

0


شركت فرودگاه‌هاي كشور در اين اطلاعيه آورده است: سقوط يك فروند هواپيماي بوئينگ 727 شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (هما) در اطراف اروميه كه كشته و زخمي شدن جمعي از هموطنانمان را در پي داشت، موجب تاثر و تالم عميق مردم، مسئولان و بويژه دست اندركاران صنعت هوايي كشور شد.
حادثه دلخراش هوايي دراين منطقه در حالي بر اساس مشيت الهي درشرايط نامناسب جوي روي داد كه مطمئنا همه دست اندركاران صنعت هوايي همچون نهايت تلاش خود را براي ايجاد امنيت كامل براي پروازي مناسب و مطمئن فراهم آورده بودند.

ای وای بر ما که همچنان ساکتیم تا این اراجیف را بخورد ما مردم بدهند ,این ارزل برای دزدی ثروت ما مردم خجالت را سر کشیده و دروغ را هر روز نوشخوار می کنند این موجودات برای حفظ منافع خود دین را الت دست خود قرار داده و در خلوت خود به دینداری این مردم می خندند .چرا ما این جرثومه های فساد و تباهی را تحمل می کنیم ,هر لحظه تحمل این رژیم ضرری است جبران ناپذیر به جان ومال ما مردم ,ما را چه شده که همچنان ساکتیم و منتظر تا ببینیم که این رژیم دد صفت می خواهد چه بلای بر سر ما مردم و مملکتمان بیاورد . دوستان و هموطنان گرامی باید با این رژیم جنگید باید این رژیم را به نابودی کشاند ,قدرت ارعاب این رژیم  از سکوت ما مردم است , و ما همچنان ساکتیم و خاموش , ای اف بر این سکوت و ای لعنت به این سکون

 

تهران 1389/10/21

Advertisements
Posted in: اجتماعي