اعدام؛ وحشت شبانه روزی ضحاک از انفجار خشم مردم

Posted on 29 ژانویه 2011

0


اعدام غیر منتظره و پرشتاب زهرا بهرامی، شهروند هلندی- ایرانی و ساکن هلند ، یک بار دیگر عطش سیری ناپذیر جمهوری خون و جنون اسلامی و ترس و تشویش شبانه روزی ضحاک و دیکتاتوری خامنه ای ، از خشم و انزجار مردم آماده قیام گرسنگان و خیل عظیم بی کاران را، بار دیگر در برابر دیده گان ناباور جهانیان به نمایش گذاشت .
زهرا بهرامی زنی تحصیل کرده 45 ساله و مادر دو فرزند، در سال88 مانند هزاران ایرانی دیگر، برای دیدار خانواده وفرزندش به ایران آمده بود. وی در جریان تظاهرات روز عاشورا دستگیر می شود و روانه شکنجه خانه ننگین اوین و سپس گوهر دشت می شود تا زیر شکنجه های ددمنشانه به آن چیزهائی اعتراف کند که در سناریونی تکراری واز پیش آماده ای قرار است وی را سلاخی اسلامی کنند تا شاید درس عبرتی باشد برای ملیون ها انسان گرسنه و بی کار و بی آینده ایرانی . تا خوف و ترس را در دل پرخون جوانان بی کار و بی آینده و گرسنه ایران غارت شده بکارند . تا مبادا خیزش دلاورانه مردم تونس و مصر به ایرانیان اسیر و ناراضی سرایت کند.
زهرا های بی گناه را بر دار می کشند تا زهره و جسارت خیل عظیم کارگران اخراج شده بی کار را بکشند .تا کسی را یارای آن نباشد به این رژیم درنده خوی کودتاگر و خامنه ای ضحاک ایران اعتراض کند.
جالب این است که بر اساس کیفر خواست دادستان اتهام اولیه خانم زهرا بهرامی در شعبه 15 دادگاه انقلاب ایجاد آشوب و محاربه علیه ج. اسلامی عنوان شده است که به فاصله کوتاهی جرم قاچاق تریاک و کوکائین را هم اضافه می کنند تا بتوان بی درد سر او را مثل دیگران سلاخی کرد.
پیشتر دختر زهرا بهرامی اتهام مادرش در مورد مواد مخدر را بی اساس دانسته و گفته بود کلیه اعترافات زیر شکنجه اخذ شده و اتهام خانم بهرامی سیاسی است.
اما با نگاهی اجمالی به پرونده سپاه پاسداران روشن می شود که یکی از حرفه های سپاه ، قاچاق مواد مخدر است ، یعنی همان اتهامی که به خانم بهرامی و صد ها اعدام شده دیگر وارد می شود و هفته ای نیست که 10 ها ایرانی را به گناه آن بالای چوبه دار نکشند :
_ بر اساس گزارش خبرگزاری رویترز در اواخر آبان ماه 1389 ، سازمان مواد مخدر نیجریه گزارشی از یک محموله بزرگ قاچاق اسلحه به شورای امنیت سازمان ملل متحد داد .
در میان این سلاح ها 130 کیلوگرم هروئین به ارزش 9و9 ملیون دلار هم کشف شد ! این محموله از ایران آمده بود و یک سردار سپاه پاسداران هم در این رابطه دستگیر شده است.
— مجله آلمانی دی ولت در شماره روز جمعه 21-1-2011 خود با استناد به یکی از تلگراف های دیپلماتیک آمریکایی که سایت \»ویکیلیکس\» آن را فاش کرده نوشت که ایران یکی از بزرگترین صادر کنندگان مواد مخدر در جهان به شمار می آید و نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این قاچاق دست دارند. این تلگراف سّری در تاریخ 12 ژوئن 2009 از سفارت آمریکا در باکو ارسال شده است و در آن آمده مقادیر هروئینی که از ایران به آذربایجان صادر می شود، از بیست هزار کیلوگرم در سال 2006 به 59 هزار کیلوگرم در یک چهارم اول سال 2009 رسیده است.
_ باز بر اساس اسناد ویکی لیکس در تلگرافی دیگر که تاریخ آن به 15 اکتبر 2009 باز می گردد و جزو اسناد \»محرمانه\» طبقه بندی شده است، به سخنان \»خلف خلف اف\» وزیر امور خارجه سابق جمهوری آذربایجان اشاره شده که گفته قاچاق مواد مخدر به وسیله سازمان های امنیتی ایران صورت می گیرد. او در این باره تاکید کرده هنگامی که نیروهای امنیتی آذربایجان قاچاقچیان ایرانی مواد مخدر را دستگیر کرده و برای مجازات به کشورشان تحویل می دهند،به سرعت از زندان آزاد می شوند. یک دیپلمات آمریکایی به نقل از این وزیر افزوده است: \»ما گاهی افرادی را دستگیر می کنیم که از زمان تحویلشان به ایران مدت زمان زیادی نگذشته است !
و این پرونده خونین جمهوری اسلامی و فرا فکنی اتهام خود به دیگر ایرانیان معترض ، داستانی پر درد و رنج و خون است که اطمینان دارم در صفحات سیاه تاریخ ایران نوشته خواهد شد .
ساسان کردستانی

Advertisements
Posted in: اجتماعي