فواید راهپیمایی 25 بهمن(همراه شو عزیز)

Posted on 9 فوریه 2011

0یوم الله 25 بهمن از سری ایام اللههائی است که با مجوز یا بدون مجوز ملت می توانند به خیابانها ریخته و اینبار بجای کاری زینبی, کاری تونسی بکنند. در فواید این روز بزرگ روایتهای متعددی است که برخی از آنها اینجا ذکر شده اند؛
1- کسانیکه حوصله آنها در این مدت سر رفته و هر بار با مشاهده صحنه های تونسی و مصری با فشار خون بالا یقه موسوی و کروبی را چسبیده که چرا چیزی نمی گویند, می توانند با اعصاب مسلط توصیه برادران موسوی و کروبی را به گوش جان سپرده و با قلبی مالامال به خیابان ریخته و اینبار با خیال راحت براندازی و ساختارشکنی کنند. {البته کماکان بدون خشونت و چریک بازی}
2- روایت است که این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست. اگر خیابان دوباره آمد دست این ملت شریف خود تونسی ها هم باید بروند بهمراه سردار قاسمی شپشهای تن مموتی را بشمارند, شوخی نیست که, ما به خیابابون میآیم یکی دیگه پیروز میشه!
3- تفاوت 25 بهمن با 22 بهمن این است که لازم نیست سوار اسب تروا بشویم. همان مثل همیشه خوش تیپ و مامانی به خیابان می آییم, کلاسش هم بیشتر است.
4- نوری همدانی گفته است مصری ها «آقا» را سرمشق خود قرار بدهند تا طرز استفاده از شیشه نوشابه و موتور سواری بجای شتر سواری و تجاوز به دخترهای محله و خرد کردن شیشه های ماشین و خانه همسایه و تر زدن چهاردست و پا به امنیت ملی کشور را به آنها یاد بدهد. ما که این آقا را می شناسیم, پس سرمشق لازم نداریم و از این بابت هم مشکلی برای به خیابان آمدن نیست.
5- همدردی با ملت مسلمان مصر و تونس امری واجب است. بخصوص اگر وضع ما خیلی بدتر از آنها باشد. لذا برای همدردی با خودمان هم که شده همین 25 بهمن را همراه شو عزیز, اینترنت بازی باشه برای بعد از پیروزی که نه سایتها فیلتره و نه سرعت اینترنت لاکپشتی.
6- تا 25 بهمن برادران مهاجرانی و کدیور مصاحبه نکنند, از آنسمت سکولاریستهای نو که جوانترین و نوترینشان اندازه پدربزرگ من است لطفا تا 25 بهمن دندان روی جگر بگذارند. برای 25 بهمن همه ایرانی ها را لازم داریم, خوشبختانه پرچم ما 3تا رنگ دارد از سبزش خوشتان نیامد قرمزش را بچسبید. از هر دو رنگش خوشتان نیامد همان وسط رنگ سفید را برای شما طراحی کرده اند… فقط به خیابان بیایید.
7- سایت «باشگاه خبرنگاران مموتی» برای تخریب موسوی عکس نرگس دختر او را منتشر کرده است. ولک کجا فائزه هاشمی! کجا فاطمه حقیقت جو! برو تو مایه های گوگوش, مانتو کوتاه, روسری نصفه.. خلاصه اینا از خودمونن بچه ها. یهو دیدید توی راهپیمایی 25 بهمن داریوش هم کنار دستتون داشت مرگ بر دیکتاتور می گفت. خلاصه این 25 بهمن رو هر گلی بزنیم به سر خودمون و توی دروازه دیکتاتور زدیم. برای ایرانی بهتر این 25 بهمن را از دست نخواهیم داد…
بر گرفته از وبلاگ آینده ما

Advertisements
Posted in: اجتماعي