نه بی بی سی مهم است نه سایر خبر گزاری ها الان وقت عمل است

Posted on 11 فوریه 2011

0


چرا فکر می کنیم خیلی مهم است که بی بی سی یا سایر خبر گذاریها چی بگن یا چی نگن ,مطمنا ما مردم ایران تک تکمان مهمترین رسانه هستیم باید خودمان به هر طریقی که می توانیم بدون اینکه منتظر کسی یا کسانی باشیم اطلاع رسانی کنیم دوستان تونس دیکتاتورش سقوط کرد مصر هم همینطور پس ما هم باید برای آینده خود و فرزندانمان بتوانیم خود و جهان را از شر این رژیم غرق در ولایت فقیه رها کنیم ,بزرگواران گرامی در ذیل چند پیشنهاد که به نظر این جانب و دوستانم رسیده را می نویسم :

قبل از 25 بهمن
1- حرکت خودمان را در فضای واقعی کوچه و خیابان بیشتر گسترش دهیم(با نوشتن شعار برروی در و دیوار و …….)
2-هر جا که می توانیم با مردم صحبت کنیم و بصورت رودرو به اطلاع رسانی بپردازیم
3- هر جا که می توانیم به تعداد کم تجمع کرده و و به تبادل نظر در باره بهترین حرکتی که می توانیم انجام دهیم بپردازیم و در صورت امکان آنرا عملی کنیم (شعار نویسی و ……..)
4 – از وسائل نقلیه عمومی بیشتر استفاده کرده و هر جا ازدحام شد(ایستگاه اتوبوس ,مترو و…..) با توجه وضعیت به روشنگری بپردازیم 5- دوستانی که در ادارات دولتی مشغول به کار می باشند هر چه می توانند با رعایت نکات ایمنی با همکارانشان صحبت کرده و برای حرکات عمومی انها را آماده تر کنند
6- با جمع شدن در گروههای کوچک به سمت مقصد مان حرکت کنیم
7- هر چقدر می توانیم به باید اخبار را سریعتر نشر دهیم (فعال تر شدن درسایت بالاترین ,دنباله و ….. )
8- در مکانهای عمومی از بلوتوث گوشی هایمان برای اطلاع رسانی استفاده کنیم
9 – با سوار شدن دسته جمعی به وسائل نقلیه عمومی به شعار دادن بپردازیم و در ایستگاه بعدی سریعا پیاده شویم

در روز 25 بهمن
1- پیشنهاد می کنم که ما حرکت خودمان در 25 بهمن به کل سطح شهرمان گسترش دهیم, با این روش به راحتی می توانیم با شکستن تمرکز نیروهای مزدور رژیم به سهولت کنترل معابر شهر را در اختیار گرفته و به برنامه ریزی برای حرکت بعدیمان بپردازیم .
2- در مواجه با مزدوران رژیم همدیگر را پوشش دهیم یعنی در صورت درگیری یک نفر از ما با آنها باید به کمک آن نفر بشتابیم و نظاره گر نباشیم .
3- همه ما به دفعات در تجربه سال قبل افرادی را دیده ایم که به تسلط بیشتری به مواجه با مزدوران رژیم می پردازند ما باید از وجود این افراد جهت هماهنگ شدن در برخورد با نیروهای رژیم استفاده کنیم یعنی به این افراد به چشم سرگروه نگاه کرده و به پیشنهادهایشان گوش دهیم .
4- بعد از تثبیت معابر تحت اختیار باید به سمت مقصد که همان مسیرهای اعلام شده می باشد حرکت کنیم یعنی وقتی متوجه شدیم که زد و خورد در قسمت ما به پایان رسیده با توجه کامل به وضعیت موجود به سمت مواضع پر زد و خورد حرکت کرده و به کمک مردم بشتابیم
5- از هر وسیله ای برای بالا بردن روحیه خود و همراهانمان استفاده کنیم مانند بلند کردن صدای ضبط های داخل خودرو ها یا صحبت کردن با همراهانمان.
6- نیروهای رژیم را به پیوستن به حرکت مردم ترغیب کنیم ,کم نیستند نیروهای رژیم حتی در بسیج و سپاه که دل خوشی از این رژیم نداشته و با ترغیب شدن از ما به حرکت ما خواهند پیوست .
7- می توانیم از گاز اشک آور،باتوم و نارنجک های دستی ای که 4شنبه سوری ها درست میکنیم و………. برای جنگیدن با مزدوران رژیم استفاده کنیم
8- همواره بیاد داشته باشید که مهمترین اصل در مبارزه نترسیدن و فرار نکردن از مقابل سرکوبگران است. این امر شهامت خود و همراهانمان را زیاد نموده و جمع مبارزان را پر قدرت ترمی نماید. پس نترسید که این نترسیدن کلید اصلی پیروزی بر مزدوران و چماق بدستان است.
9-هرگز تنها و یا با تعداد کم در یک مکان نایستاده و یا با سرکوبگران مقابله نکنیم. بزرگترین نیروی ما در مقابل سرکوبگران مسلح و مجهز، برتری تعداد ما بر آنان و باور ما به هدف مان است. هیچ نیروی مسلحی توان ایستادگی در مقابل انبوه ما مردم را ندارد، همان گونه که در عاشورای هشتاد و هشت شاهد بودیم در مقابل یورش انبوه ما مردم به سرعت شکست خورده و تسلیم شدند. پس همیشه با هم و پر توان می ایستیم و در مقابل مزدوران از همدیگر نیرو گرفته و آنان را شکست داده و یا متواری می کنیم .
10- خشونت را دولت و مامورانش اعمال می کنند. و ما از خود دفاع می کنیم. پس نترسیم . به یاد آوریم که آنها با ما و عزیزانمان چه کردنده اند و امروز هم به همان عزم به میدان آمده اند. زمانی که یکی از مزدوران را اسیر کردیم با یقین بر این که این همان کسی است که تا چند دقیقه پیش قصد کشتن ما را داشته با وی رفتار کنیم. ابتدا سلاح و تجهیزاتش را گرفته سپس با لخت کردن و در آوردن لباسش و بستن دست و پاها, وی را به جایی امنی منتقل کرده و برای محاکمه ی عادلانه در آینده نگه داری کنیم. اگر امکان نگهداری وی نبود کاری کنیم که تامدتی دیگر برنگردد. سلاح وتجهیزات بدست آمده را در میان کسانی که راه به کار بردن آنها را می دانند تقسیم کنیم
11-از بیسیم های بدست آمده می توان بیشترین بهره گیری را در مورد دستورات صادر شده به بقیه بمنظور سرکوب و یا مسیر حرکت مزدوران و دادن اخبار دروغین و گمراه کننده به فرماندهی سرکوبگران بدست آورد.
12-با گرفتن عکس از این صحنه ها و پخش در از اینترنت در کوتاه ترین زمان ممکن , بمردم خاموش و خانه نشین دلگرمی و امید داده و آنها را نیز از منزل بیرون کشیده و بصف مبارزین میافزایم
13-…………….

تهران 1389/11/22

Advertisements
Posted in: اجتماعي