علی مطهری از اعتقادات تیم احمدی‌نژاد: ظهور صغیر رخ داده و نیازی به ولایت فقیه نداریم

Posted on 4 مه 2011

0


علی مطهری نماینده مجلس گفته که تیم احمدی‌نژاد به روحانیت اعتقادی ندارد٬ سر حزب‌الله کلاه گذاشته و معقتد است در دوره «ظهور صغیر قرار داریم و نیازی به تبعیت از ولی فقیه نداریم.»

آقای مطهری گفته که جریان انحرافی در درون دولت معتقد است: «ظهور صغیر رخ داده و ما در دوره ظهور صغیر اصلاً نیازی به ولی فقیه نداریم و می‌توانیم مستقیماً احکام را از خود امام زمان دریافت کنیم.»

علی مطهری وز چهارشنبه (۱۴ اردیبهشت) به سایت خبر‌ آنلاینگفته که «این جریان روحانیت را به عنوان مرجع فکری قبول ندارد و این از نوع رفتاری که با مراجع تقلید دارند، پیداست.»

وی همچنین تائید کرده که تیم احمدی‌نژاد با استفاده از مقوله مهدویت، کلاه گشادی بر سر نیروهای حزب‌اللهی گذاشته است.

اظهارات علی مطهری در شرایطی ایراد می‌شود که حملات محافظه‌کاران حامی علی خامنه‌ای علیه محمود احمدی‌نژاد و نزدیکان وی در هفته‌های اخیر افزایش چشمگیری داشته است.

تنش‌ها میان خامنه‌ای و احمدی‌نژاد با مقاومت رئیس دولت دهم مبنی بر ادامه کار حیدر مصلحی در وزارت اطلاعات از دو هفته پیش آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

طی این مدت حامیان خامنه‌ای حملات گسترده‌ای علیه احمدی‌نژاد ترتیب داده‌اند به طوری که در روز‌های اخیر برخی از نزدیکان وی نیز بازداشت و به مکان‌های نامعلومی منتقل شده‌اند.

در این میان گزارش‌هایی از بازداشت یک «جن‌گیر» به نام عباس غفاری مرتبط با تیم احمدی‌نژاد منتشر شده که بازتاب‌های گسترده‌ای داشته است.

Advertisements
Posted in: اجتماعي