مصباح یزدی: بیش از 90 درصد معتقدم که احمدی نژاد سحر شده است

Posted on 16 مه 2011

0


مصباح یزدی: بیش از 90 درصد معتقدم که احمدی نژاد سحر شده است!

رحمت اله بیگدلی: دیشب در سایت های اصولگرا خواندم که آقای مصباح یزدی از مسببین اصلی روی کار آمدن احمدی نژاد در دیدار با اعضای حزب موتلفه اسلامی در خصوص رفتارهای غیرمعقول احمدی نژاد خطاب به آنان به تصریح گفته است:

«این که آدم جوری رفتار کند که نزدیک‌ترین دوستان و صمیمی‌ترین همکارانش هم آزرده و با او مخالف شوند و توی روی او بایستند، این رفتار برای یک سیاستمدار در هیچ منطقی پذیرفته نیست. یک وقتی به برخی از دوستان نزدیکم گفتم که بیش از 90 درصد معتقدم که او سحر شده است! این وضعیت ابداً طبیعی نیست. هیچ آدم عاقلی چنین کارهایی نمی‌کند، مگر آن که اختیار از او سلب شده باشد! این کارها هیچ توجیهی ندارند. یک وقت کسی اشتباهی می‌کند، آن وقت هرچه او اشتباه می‌کند، این فرد می‌آید و توجیه می‌کند! کسی که ده تا دوست دارد، 9 تا دوستش را می‌گذارد کنار و کارهای دهمی را توجیه می‌کند»!

آقای مصباح یزدی در قامت یک مدرس زبده حکمت متعالیه از این هم فراتر رفته و با بیان این که با تحقیقاتی که داشته عامل سحر و جادوی احمدی نژاد را هم کشف کرده با اشاره به اسفندیار رحیم مشایی پدرزن پسر احمدی نژاد گفته است:

«بنده روز به‌ روز احساس کردم که خطر بسیار عظیمی در این جریان، نهفته است و تلاش زیادی در این راه شده. عقلم نمی‌رسید که آیا هیپنوتیزم است، سحر است، ارتباط با مرتاضین است؟ بنده این جور چیزها را بلد نیستم، ولی می‌دانستم که در این قضیه، چیزی غیرطبیعی وجود دارد! دیدیم که این شخص مسأله‌دار[ه اسفندیار رحیم مشایی] ، این آقا را مسخّر کرده و او توی مشتش هست»!

با خواندن این نکته حساس؛ آن هم از قول این مدرس برجسته فلسفه و تفطن به خطری که کشور را از این ناحیه تهدید می کند، بسیار نگران شدم و موضوع را در جلسه ای که صبح روزهای یکشنبه داریم مطرح کردم و گفتم آقای مصباح یزدی به عنوان یک مدرس زبده فلسفه از سحر و جادویی که گریبانگیر احمدی نژاد شده برای آینده کشور اظهار نگرانی شدید کرده است!

در ادامه از اعضای جلسه که متشکل از اساتید برجسته دانشگاه و پزشکان و روانپزشکان زبده هستند، خواستم که به یاری آقای مصباح یزدی بشتابند و با حل این مشکل هم ایشان را از نگرانی در آورند و هم موجب نجات کشور شوند!

بعد از اظهارنظرهای علمی در این زمینه، سرکار خانم دکتر […] از اساتید محترم دانشگاه گفت:

«با توجه به تخصص و تجربیات سی ساله ای که دارم، من صریحا عرض می کنم که این بیماری، درمان علمی ندارد و باید از طریق همان فن سحر و جادو درمان شود»!
در پاسخ به سؤال من که این درمان چیست؟ لطفا بگویید و آقای مصباح یزدی و کشوری را از نگرانی نجات دهید، گفت:

«بر اساس اطلاعاتی که من در این زمینه دارم ، تنها راه حل این مشکل، استفاده از «باطل السحر» است و تنها «باطل السحر» مؤثر در خصوص این سحر، این است که به فرد مسحور و جادو شده باید یک لیوان «ادرار دختر نابالغ» بنوشانند تا سحر از روح او خارج شود و برای محکم کاری که دیگر آن سحر به روح او باز نگردد، باید یک لیوان از «ادرار همان دختر نابالغ» به در خانه فرد مسحور و جادو شده پاشیده شود تا مانع بازگشت سحر به روح بیمار شود»!

ضمن تشکر از سرکار خانم دکتر […] تصمیم گرفتم که این توصیه را جهت استفاده عام بالاخص جناب آقای مصباح یزدی در صفحه فیس بوک خودم قرار دهم.

از همه دوستان و کاربران عزیز خواهشمندم که با اطلاع رسانی در این زمینه، دین خود را به آقای مصباح یزدی ادا کنند!

باور کنید که اگر سخنان آقای مصباح یزدی را به عنوان یک مدرس زبده فلسفه در این زمینه بپذیریم باید پیشنهاد «باطل السحر» سرکار خانم دکتر […] از اساتید محترم دانشگاه را هم بپذیریم و به آن عمل کنیم!

واقعا که به قول آن عالم بزرگوار چی می خواستیم و چی شد؟!

سرنوشت آخرین انقلاب بزرگ قرن بیستم را به خرافات گره زده اند

Advertisements
Posted in: اجتماعي