سخنان مضحک وزیر اطلاعات و فرمانده کل نیروهای انتظامی

Posted on 25 اکتبر 2011

0


دو مصاحبه و اظهار نظر اطلاعاتی و امنیتی را در زیر می خوانید. کار امنیت داخلی و اطلاعات ملی در جمهوری اسلامی افتاده دست این قماش روحانی و سپاهی کم عقل و درعین حال خونریز و توطئه گر.

1- مصلحی وزیر اطلاعات در ارتباط با ماجرای ترور سفیرعربستان سعودی در امریکا برای بدل زدن به سازمان های اطلاعاتی و جاسوسی امریکا روز گذشته فرمود:

«مقامات آمریکایی با دادن تابعیت به «منصور ارباب سیر»، او را به همکاری در متهم کردن ایران به طراحی عملیات ترور سفیر آمریکا در واشنگتن تشویق کرده اند. ویژگی ها و شاکله شخصیت فردی این آدم با مأموران یا همکاران اطلاعاتی فاصله دارد و ضعیف ترین دستگاه های اطلاعاتی جهان هم حاضر نیستند چنین فردی را به همکاری بگیرند.»

تا اینجای اظهار نظر وزیر اطلاعات «منصور ارباب سیر» شخصیت اطلاعاتی نداشته و ضعیف تر از آنست که یک دستگاه اطلاعاتی در جهان او را به کار بگیرد.

همین وزیر در ادامه پرت و پلاهائی که گفت، اضافه فرمود:

« پلیس فدرال آمریکا بعنوان مصاحبه و تحقیقات، با ارباب سیر تماس گرفته و پس از «تخلیه اطلاعاتی»، او را به همکاری در ازای دریافت تابعیت تشویق کرد.»

سئوالی که خبرنگاران از وزیر اطلاعات نپرسیدند:

– احمدی نژاد قربان قد و بالایت برود! این بابا اگر به درد کار اطلاعاتی نمی خورده و هیچ دستگاه اطلاعاتی او را به کار نگرفته و یا لیاقت نداشته که به کار گرفته شود، پس چه اطلاعاتی داشته که پلیس فدرال او را تخلیه کرده؟

پس از این اظهار نظر فیلسوفانه و درعین حال اطلاعاتی، آقای مصلحی گفت:

البته روسای دستگاه های اطلاعاتی چند کشور با من تماس گرفته و در خصوص این فیلمنامه بدوی ابراز شگفتی کردند و تحلیل ها و بعضا اطلاعاتی در مورد جوانب این سناریو را با من در میان گذاشتند. حتی یکی افراد سازمان های اطلاعاتی آمریکا با مطرح کردن این اتهامات علیه ایران مخالف بوده که به من خبر داد.

2- سرتیپ پاسدار احمدی‌مقدم فرمانده کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی که سابقه درخشانش در سرکوب خونین مردم معترض به کودتای 22 خرداد در تاریخ ثبت می ماند نیز، روز گذشته در اظهار نظری فرمود:

«صدای آمریکا و بی‌بی‌سی، بازوهای دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا هستند و همکاری با این شبکه‌ها به منزله همکاری با سرویس‌های امنیتی است.

همکاری با این شبکه‌ها همکاری با رسانه نیست، بلکه همکاری با سرویس‌های امنیتی دشمن است که طبعا در این موارد وزارت اطلاعات نظارت و برخوردهای لازم را دارد. »

سرتیپ مقدم که برای خنک کردن دل رهبر معظم و فرزانه جمهوری اسلامی سخن می گفت تا بلکه ایشان تشفی خاطری بابت نمایش فیلم «زندگی سیاسی علی خامنه ای» به ایشان دست بدهد، یادش رفت در ادامه  آن بالا چه گفته، زیرا در ادامه مصاحبه همکاری با دو رسانه یاد شده در بالا را که آنها را بازوی سازمان اطلاعاتی امریکا معرفی کرده بود گفت:

همکاری مستندسازان، بازیگران و … با این شبکه‌های ماهواره‌ای منوط بر آن است که آن شبکه‌ها اهدافی را علیه نظام در داخل کشور تعقیب نکنند.»

سئولی که خبرنگار نپرسید:

سردار رادان قربان قطر شکم جنابعالی! لطفا بفرمائید که اگر بی بی سی فیلم آقا را تهیه نکرده و پخش نکرده بود، و یا از این نوع فیلم ها پخش نکند، علیرغم آن که این دو قلو وابسته به سازمان اطلاعاتی امریکا هستند، می توان با آنها همکاری کرد؟

نقل از پیک نت

Advertisements
Posted in: اجتماعي