جوابیه مهرگان امیرخسروی به بازتاب امروز

Posted on 19 مه 2012

3


مدیریت محترم بازتاب امروز

با سلام و تشکر از آن مدیریت که متن نامه اینجانب را منتشر نمودید .تقاضا میشود دستور فرمایید پاسخ اینجانب را منتشر نمایند .
توجه شما و خوانندگان محترم را به مطالب زیر جلب مینمایم :

۱ : شما  در ابتدای گزارش تان اعلام نمودید:

مهرگان خسروی البته در این دفاعیات، صرفا خود و برادرش را در قالب یک گروه اقتصادی سالم و فعال معرفی کرده و هیچ گونه اشاره‌ای به رانت‌های دریافتی احتمالی یا ارائه «هدایا!» به مدیران دولتی و… نکرده، در حالی که اگر واقعا آنها فعالان اقتصادی کاملا سالم بودند، می توانست به این موارد اشاره و از خود دفاع کند.

۲ : تمامی‌ گشایش‌های صورت گرفته از ابتدا تا زمان دستگیری برادرم و دیگر دوستان کاملا قانونی و بر اساس قوانین بانک مرکزی بوده است .

۳ : به راستی‌ وحشت آقای جهرمی از اینکه به طور شفاف اعلام نماید بامدیران شرکت آریا جلسه داشته است در چیست؟
توجه شما و خوانندگان محترم را به این قسمت از مصاحبه آقای جهرمی با پنجره منتشر شده در سایت جهان به تاریخ ۲۴/۰۲/۱۳۹۱ جلب مینمایم :

:: [ همان روز اول یعنی روز سوم ماه مبارک رمضان که موضوع فساد بانکی را کشف کردیم به وزارت اطلاعات و قوه قضاییه اعلام کردیم. حتی اولش سعی کردیم به طریقی با این فرد بنشینیم تا اسناد، مدارک و دارایی‌هایش را به وثیقه بگیریم؛ ] .

۴ : شما اگر به متن نامه مراجعه نمائید کاملا مشخص است که از هیچ گونه رانتی استفاده نشده است(شما میتوانید به مکاتبات شرکت‌های زیر مجموعه آریا که در اختیار نمایندگان دادستانی موجود بوده مراجعه نمائید و این مکاتبات مشخص میکند که برای شروع هر طرح تولید‌ای چه مقدار ما زمان صرف کرده ایم.)
مدیریت محترم

۵ : تعریف رانت یعنی‌ استفاده از امکانات دولتی و بانکی‌ خارج از ضوابط با سفارش افراد صاحب نفوذ در ارکان حکومت بدون رعایت ضوابط قانونی .(اگر غیر از این میباشد اینجانب را راهنمایی نمائید) .

۶ : آیا صرف زمان دو سال برای گرفتن فقط موافقت برای اجرای فاز یک گردشگری جهت شرکت ستاره  درخشان درفک در شهرستان لنگرود و صرف زمان ۳.۵ سال برای گرفتن موافقت برای همین شرکت برای احداث بزرگ  ترین تله کابین جهان  به طول ۱۳ کیلومتر و امکانات دیگر در شهرستان رودبار استفاده ازرانت میباشد ؟

۷ : آیا صرف زمان ۷ سال برای مصوب کردن طرح احداث  بزرگترین کارخانه‌‌ mdf به ظرفیت ۷۰۰ متر مکعب در روز در شهرک صنعتی لوشان که در حال حاضر دو خط تولید از بهترین تکنولوژی آلمان در آن نصب است (خط تولید لمینیت و خط تولید نصب لمینیت) استفاده از رانت است؟(شرکت نمونه منصور گیلان)

۸ : آیا صرف زمان دو سال برای مصوب کردن فاز یک بزرگ  ترین طرح تولید آب و دیگر محصولات در جهان با ظرفیت ۲۵۰ لیتر در ثانیه در درود لرستان استفاده از رانت است؟(در فاز یک نیاز به ساخت ۳۰۰۰۰(سی‌ هزار) متر مربع بود ولی‌ ما ۹۰۰۰۰(نود) هزار متر مربع برای تمام فاز‌ها ساخته ایم ).(شرکت دریاچه گهر لرستان)

۹ : آیا صرف زمان حدود دو سال برای مصوب کردن طرح تولید بطری در شهرک صنعتی خصوصی امیر منصور آریا به نام شرکت شیشه مارلیک گیلان در شهرستان رودبار جهت استفاده شرکت گهر لرستان استفاده از رانت است ؟

۱۰ : آیا صرف زمان حدود دو سال برای مصوب کردن فاز یک طرح تولید بزرگ ترین کارخانه‌‌ تولید سلولهای خورشیدی در خرم آباد لرستان استفاده از
رانت است؟

۱۱ : شرکت در مزایدهٔ‌های خصوصی سازی و خرید چهار شرکت از طرف شرکت‌های آریا و استفاده خصوصی سازی به مبلغ نهصد(۹۰۰) میلیارد ریال از حضور
شرکت‌های آریا آیا استفاده از رانت بوده است ؟
مگر ملت بزرگ ایران محرم راز نیستند؟ چرا تا کنون کسی‌ از نفرات دوم و پیشنهاد قیمت آنان حرفی‌ به زبان نمی آورد تا مشخص گردد چه کسانی‌ قصد استفاده از رانت را داشته‌اند وبا حضور ما تمامی‌ نقشه‌ها یشان نقش بر آب شده است ؟

۱۲ : مگر ملت بزرگ ایران محرم راز نیستند ؟

چرا اعلام نمیکنند اسامی کسانی‌ را که ریل‌های دست دوم وارد کشور کرده‌اند در صورتی‌ که پول نو رادریافت کرده بودند؟ به راستی‌ نقش استفاده این ریلها در حوادث ریلی کشورچقدر بوده است ؟که با حضور ما در خط و ابنییه فنی‌ مهندسی‌ جلو استفاده این ریلها گرفته شد .

۱۳ : به راستی‌ چه کسانی‌ از حضور برادرم مه‌ آفرید امیرخسروی در صنعت فولاد احساس نگرانی میکردند ؟
به راستی‌ چه کسانی‌ نگران افزایش ظرفیت کارخانه‌‌ فولاد ملی‌ از یک میلیون و دویست هزار تن به دو میلیون تن با دانش بومی و با همت مهندسین وکارگران زحمت کش فولاد ملی‌ و کارخانه‌‌ آهن و فولاد لوشان در ظرف مدت یک سال بوده‌اند ؟

۱۴ : مشخص است که کسی‌ نمیتواند از نقش برادرم در ثابت نگه‌داشتن قیمت مقاطع فولادی به نفع مردم کشورش را در ظرف مدت دو سال انکار نماید ؟
به راستی‌ چه کسانی‌ از ثابت نگاه داشتن قیمت مقاطع فولادی ضرر میکردند ؟
مدیریت محترم

۱۵ : آیا ساخت چنین کارخانه‌‌ جات بزرگ تولید‌ای می‌‌ تواند مقابله با نظام اقتصادی باشد؟
آیا تولید مجموعه شرکت‌های امیر منصور آریا به ضرر ملت بوده یا به ضرر دلالان و واسطه ها؟براستی چرا این اسامی اعلام نمیشود؟مگر اعلام نمیکنند
ما نوکر مردم ایران هستیم و مردم محرم راز هستند؟ به راستی‌ آیا از خود سوال نموده اید چرا تا کنون اجازهٔ دفاع به مجموعه آریا داده نشده است ؟

۱۶ : آیا ساخت راه آهن شیراز -بندر عباس  به طول ۶۰۰ کیلومتر در ظرف مدت۳ سال خیانت به ملت و کشور است؟
به راستی‌ از آقای وزیر راه سوال بفرمائید در روز شروع عملیات ساخت چه کسانی‌ به شما گفتند که این مجموعه توانائی ساخت ندارد و ایشان بعد ازدیدن تجهیزات خط و ابنییه به شدت با آنان بر خورد مینما یند؟
مدیریت محترم

این بود مختصری از خدمات شرکت امیر منصور آریا با داشتن حدود ۱۷۰۰۰ نفرپرسنل از فرزندان ملتی بزرگ که خود را قطره‌ای از  دریای بیکران محبت
آنان میداند.

با تشکر

مهرگان امیرخسروی

Advertisements
Posted in: اجتماعي